Kolejna bramka Kingi Kozak w Szkocji

Glasgow City pokonało 6:0 na własnym stadionie Hamilton Academical, a jedną z bramek dla zespołu gospodyń zdobyła Kinga Kozak.

Wicemistrzynie Szkocji wynik otworzyły już w trzeciej minucie spotkania, a bramkę zdobyła Kostarykanka Priscilla Chinchilla. Niespełna cztery minuty później 21-letnia zawodniczka podwyższyła prowadzenie swojego zespołu. Przed przerwą dwie bramki zdobyła Jenna Clark dla której były to odpowiednio piąte i szóste trafienie w sezonie. W pierwszej części spotkania Kinga Kozak mogła zdobyć bramkę jednak jej uderzenie zostało wybronione przez Nicolson.

W drugiej połowie wynik podwyższyła niespełna 120 sekund po wznowieniu gry Emily Whelan, a strzelanie w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry ustaliła Kinga Kozak dla której było to piąte ligowe trafienie w piątym spotkaniu.