fbpx

Kolejna przymusowa zmiana w kadrze przed dwumeczem z Czeszkami!

W związku z kontuzją najlepszej strzelczyni Ekstraligi, Dżesiki Jaszek, selekcjoner Miłosz Stępiński musiał dokonać kolejnej zmiany w kadrze biało-czerwonych na dwumecz z Czeszkami. Na zgrupowaniu zamiast napastniczki Czarnych Sosnowiec pojawi się atakująca GKS-u Katowice Kinga Kozak.

17-latka w tym sezonie może się pochwalić trzema strzelonymi bramkami w sześciu rozegranych meczach ligowych. Piłkarka, która dopiero w połowie października świętować będzie 18. urodziny nie zadebiutowała jeszcze w dorosłej kadrze, ma za sobą natomiast wiele udanych występów w reprezentacjach U-17 i U-19.

To trzecia piłkarka „GieKSy” powołana na rozpoczynające się jutro zgrupowanie. Wcześniej nominację od Miłosza Stępińskiego otrzymały również Kasandra Parczewska i Zofia Buszewska. Ekipa z Katowic plasuje się po sześciu kolejkach Ekstraligi na szóstym miejscu w tabeli.

We wrześniu biało-czerwone rozegrają dwa mecze z Czeszkami. Najpierw czeka je starcie wyjazdowe 18 września o 18:15 w Chomutowie, a cztery dni później o 18:00 Polki wystąpią w Bielsku-Białej. Oba spotkania odbędą się bez udziału publiczności.

 

fot. slaskwroclaw.pl

Other Articles

I ligaNewsyPolska
EkstraligaGaleriaNewsyPolska

Leave a Reply