fbpx

Kolejne mecze reprezentacyjne odwołane, nie zagramy w czerwcu z Hiszpanią!

UEFA ogłosiła dziś kolejne decyzje dotyczące rozgrywek klubowych i reprezentacyjnych pod egidą europejskiej federacji. Jesteśmy już pewni, że nie odbędzie się zaplanowany na czerwiec mecz rewanżowy biało-czerwonych z Hiszpanią w ramach eliminacji Mistrzostw Europy, przełożone zostały także turnieje juniorskie.

Kadra Miłosza Stępińskiego miała zmierzyć się z Hiszpankami w czerwcu, lecz wszystkie zaplanowane na ten miesiąc spotkania reprezentacyjne zostały dzisiejszą decyzją przełożone na termin późniejszy. Wcześniej byliśmy już pewni, że nie zostaną zgodnie z planem rozegrane także rewanżowe mecze Polek z Mołdawią i Azerbejdżanem.

UEFA postanowiła również rozwiązać kwestię juniorskich turniejów Mistrzostw Europy. Zarówno w kategorii U-17, jak i U-19 nie została jeszcze nawet rozegrana ostatnia faza kwalifikacji, w których wystąpią Polki. Europejska federacja postanowiła, że majowe Mistrzostwa Europy do lat 17, jak i lipcowe Mistrzostwa Europy do lat 19 zostają odwołane, lecz na pewno odbędą się w innym terminie. Oba te turnieje finałowe są bowiem jednocześnie kwalifikacjami do Mistrzostw Świata U-17 i U-20.

Do odwołania przesunięte zostały także wszystkie międzynarodowe rozgrywki klubowe pod egidą UEFA.

 

fot. cfa.com.cy

Other Articles

EkstraligaNewsyPolska

Leave a Reply