fbpx

Kolejny transfer wewnątrz Ekstraligi? Najlepsza strzelczyni Olimpii Szczecin na celowniku Górnika Łęczna

W Górniku Łęczna latem może dojść do sporych zmian. Odejście z klubu już potwierdziła Sylwia Matysik, a kwestią czasu wydaje się być ogłoszenie transferu Dominiki Grabowskiej. Mistrzynie Polski będą więc potrzebować wzmocnień, a jednym z nich ma być Roksana Ratajczyk – informuje „Tylkokobiecyfutbol.pl”.

Kapitan Olimpii Szczecin ma za sobą udany sezon. Jest najlepszą strzelczynią swojego zespołu, notując 7 trafień w 10 ligowych występach. Zachodniopomorski klub plasuje się obecnie na siódmym miejscu w tabeli Ekstraligi.

Ratajczyk ma w swoim dorobku cztery mecze w seniorskiej reprezentacji Polski, w której zadebiutowała 19 października 2017 roku, strzelając bramkę już po dziewięciu minutach gry. Gol przeciwko Estonii to jak dotąd jej jedyna bramka w kadrze Miłosza Stępińskiego. Wcześniej 21-letnia obecnie snajperka przez kilka lat była regularnie powoływana do młodzieżowych kadr biało-czerwonych.

Górnika Łęczna, któremu najprawdopodobniej zostanie przyznane mistrzostwo Polski za zwieszony obecnie sezon, opuścić ma z kolei Dominika Grabowska, o czym pisaliśmy TUTAJ.

 

fot. gksgornik.leczna.pl

Other Articles

Leave a Reply