fbpx

Kolejny uraz w ekipie mistrzyń Polski

Nie ma szczęścia podczas zimowych przygotowań zespół Górnika Łęczna. W pierwszym sparingu, przeciwko SMS-owi Łódź, urazu łąkotki nabawiła się Agata Guściora, którą w związku z tym czeka niebawem zabieg. Okazuje się, że kontuzjowana obecnie jest także kapitan mistrzyń Polski, Natasza Górnicka, której uraz nie powinien się jednak okazać tak poważny.

Górnik za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej poinformował, że doświadczona defensorka nie będzie mogła pomóc drużynie w dzisiejszym sparingu z GKS-em Katowice. Górnicka w ostatnim czasie zmaga się bowiem z problemem z mięśniem przywodziciela, wobec czego sztab trenerski ekipy z Łęcznej nie zamierza wystawiać jej do gry w drugim zimowym meczu towarzyskim.

Mistrzynie Polski zmierzą się dzisiaj z “GieKSą” w Kielcach. Pierwszy gwizdek tego starcia zaplanowano na godzinę 18:00. Dla obu ekip będzie to drugi sparing podczas zimowych przygotowań. Górnik pokonał 3:2 TME UKS SMS Łódź, natomiast zespół z Katowic rozgromił 9:0 czeski Baník Ostrawa.

 

fot. gksgornik.leczna.pl

Other Articles

EkstraligaNewsyWywiady
EkstraligaNewsyPolska

Leave a Reply