fbpx

Koniec sezonu dla Patrycji Balcerzak!

Choć dzisiaj po niemal trzymiesięcznej przerwie wracają niemieckie rozgrywki, Patrycja Balcerzak w bieżącej kampanii już nie wystąpi. Reprezentantka Polski przedwczoraj przeszła zabieg, który wyklucza ją z gry w najbliższym czasie.

26-letnia pomocniczka SC Sand w minioną środę miała wycinany ze stopy ganglion. Guzek nie pozwalał jej w normalnym treningu. Najpierw, 7 maja Polka przeszła zabieg jego nacięcia – Od dłuższego czasu miałam z tym problem, ale teraz się powiększyło i mocno uwierało w wąskim bucie piłkarskim – mówiła wtedy dla portalu „Łączy nas piłka”. Po czasie okazało się jednak, że konieczne jest jego całkowite usunięcie, przez co Balcerzak w tym sezonie Frauen Bundesligi już nie wystąpi.

– Dla mnie sezon jest już skończony. W ciągu 3-4 tygodni powinnam wrócić do treningów, ale nie mam już szans na grę. Przygotowuję się mentalnie już do nowego sezonu – wyjawiła reprezentantka Polski w najnowszej rozmowie z „laczynaspilka.pl”.

Patrycja Balcerzak premierowy sezon na niemieckich boiskach zakończy zatem z bilansem 17 meczów, w których udało jej się strzelić jedną bramkę. Do zdrowia po kontuzji stawu skokowego wróciła natomiast jej klubowa koleżanka z SC Sand, Agnieszka Winczo. Zespół polskich piłkarek rozgrywki Frauen Bundesligi wznowi dzisiejszym wyjazdowym meczem z FFC Frankfurt. Pierwszy gwizdek zaplanowano na godzinę 19:15.

Other Articles

InneNewsyZagranica
NewsyPolki za granicąWłochyZagranica

Leave a Reply