Krakowski horror okraszony cudownym golem Anny Zapały

AZS UJ Kraków zremisował 3-3 z Olimpią Szczecin po meczu, który do końca trzymał w napięciu.

Pierwsza połowa zdecydowanie dla Olimpii, która była bardziej przekonująca w ataku i choć obie drużyny wypracowały podobną liczbę bramkowych okazji, to najpierw Litwiniec wykorzystała błąd w ustawieniu obrony przeciwnika, a w 44 minucie Oleszkiewicz z bliska posłała piłkę do bramki po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Dla AZS UJ dwukrotnie w dogodnych sytuacjach znajdowała się Wróbel, ale za każdym razem chybiała, zaś piłka bita przez Nosalik odbiła się od słupka. Olimpia miała jeszcze jedną okazję, gdy Oleszkiewicz z bliska trafiła w słupek.

W drugiej połowie AZS UJ mocno przycisnął, ale wówczas znakomicie spisała się Piątek broniąc kapitalnie po strzałach Bartosiewicz i Woźniak. W końcu jednak po mocnym strzale Daleszczyk akademiczki zyskały kontakt. Po chwili była kadrowiczka Anna Zapała oddała kapitalny strzał z 30 metrów, po którym piłka, odbiwszy się od poprzeczki, wpadła do bramki. Krakowianki postawiły wszystko na jedną kartę, jednak po kolejnym stałym fragmencie gry piłka spadła pod nogi Szymaszek i ta nie mogła spudłować. Minutę później znów był remis, gdy Daleszczyk wykorzystała sytuację sam na sam.