
fot: bts.rekord.com.pl
Małgorzata Lichwa odchodzi z Rekordu Bielsko-Biała
Zespół Rekordu Bielsko-Biała pożegnał kapitankę Małgorzatę Lichwę.
Doceniacie naszą pracę? Postawcie nam kawę!

Małgorzata Lichwa trafiła do Rekordu w sierpniu 2023 roku z GKSu Katowice. Podczas rundy wiosennej pełniła funkcję kapitanki zespołu z 'Cygańskiego Lasu’. Wcześniej występowała w Zorzy Pęgów, Bielawiance, czy AZSie Wrocław. W sezonie 2020/21 zadebiutowała na poziomie Ekstraligi w barwach SMSu Łódź.
Rekord Bielsko-Biała zakończył sezon 2024/25 na ósmym miejscu w Orlen Ekstralidze.
Opublikowano: 27.05.25
Polecamy
-
CLJ09.06.26Poznaliśmy finalistów CLJ U-16 i CLJ U-18!
Mariusz Cichowski
-
Newsy08.06.26II liga północna: Festiwal strzelecki w przedostatniej kolejce
Mariusz Cichowski
-
Newsy08.06.26II liga południowa: Iskra Tarnów rozgromiła Wisłę Kraków. Lider z Myszkowa stracił punkty
Mariusz Cichowski
-
Newsy08.06.26Zawodniczka Ślęzy Wrocław kończy karierę
Mariusz Cichowski


