
VfL Wolfsburg pożegnał kolejną piłkarkę
Diana Németh opuszcza VfL Wolfsburg i zasili szeregi RB Leipzig.
Doceniacie naszą pracę? Postawcie nam kawę!

Kontrakt węgierskiej defensorki, który obowiązywał do czerwca 2027 roku, został rozwiązany za porozumieniem stron. Diana Németh trafiła do VfL Wolfsburga z rodzimego Ferencvárosu na początku 2024 roku. W zespole Wilczyc pełniła rolę rezerwowej – w tym sezonie zagrała w trzech meczach Frauen Bundesligi, z czego wszystkie w rundzie wiosennej. Nie była zgłoszona do rozgrywek Ligi Mistrzyń.
Defensorka zadebiutowała w drużynie narodowej w październiku 2021 roku. Od tego czasu rozegrała łącznie 22 mecze w reprezentacji Węgier.
Polecamy
-
Ekstraliga12.06.26Lech Poznań UAM zabezpiecza przyszłość. Monika Poniedziałek podpisała nowy kontrakt
Wiktoria Węgrzyn
-
Mistrzostwa Europy U-1912.06.26Korzystne losowanie dla Polek U-19. Grecja, Słowacja i Kosowo na drodze do EURO
Milena Romanowska
-
Anglia12.06.26Bethany Mead ma nowy klub
Milena Romanowska
-
Newsy12.06.26Reprezentacja Polski do lat 17 poznała rywalki w eliminacjach EURO 2027
Milena Romanowska


