fbpx

Manchester City z nowym menedżerem

Gareth Taylor, który prowadził ostatnio zespół U-18 Manchesteru City został nowym menedżerem żeńskiego zespołu The Citizens. Zastąpił na tym stanowisku Nicka Cushinga, który w lutym opuścił klub i zdecydował się pełnić funkcję asystenta Ronny’ego Deila, który prowadzi New York City FC.

Walijczyk, który karierę piłkarską zakończył w 2011 roku jako trener pracował dotychczas w juniorskich zespołach Manchesteru City.

Spory wpływ na decyzję Taylora miał Nicki Cushing z którym Walijczyk zna się z pracy w akademii The Citizens. Były trener 47-letniego  podobnie jak Taylor pierwsze szlify trenerskie zbierali w akademii angielskiego zespołu.

Funkcję asystenta pełnić będzie dotychczasowy tymczasowy menedżer Alan Mahon.

Kilka dni temu poinformowano o zakończeniu rozgrywek Women’s Super League w których liderem był zespołu Manchesteru City wyprzedzając o jeden punkt Chelsea Londyn, która miała rozegrane jedno spotkanie mniej od lidera rozgrywek i traciła do wicemistrzyń Anglii zaledwie jeden punkt. Ostateczny układ tabeli ligi angielskiej powinniśmy poznać w przeciągu najbliższych dni.

Fot: burnleyexpress.ne

Other Articles

Leave a Reply