fbpx

Zmiana na fotelu prezesa w Czarnych Sosnowiec

Podczas walnego zebrania zarządu KKS Czarni Sosnowiec na stanowisko nowego prezesa ekstraligowego zespołu wybrano Roberta Majewskiego, który zastąpił Ryszarda Jadwiszczyka.

Obecny prezes za kadencji, którego zespół z Sosnowca stał się jedną z czołowych drużyn Ekstraligi z funkcji zrezygnował z powodów zdrowotnych. Robert Majewski pełnił dotychczas funkcję dyrektora sportowego. Funkcję dyrektora portowego pełnić będzie od dnia dzisiejszego Grzegorz Majewski.

Podczas zebrania wybrano również skład zarządu, który składa się z Janusza Dyszkowskiego i Marcina Marcina Grembka, którzy będą pełnili funkcję wiceprezesów oraz członków zarządu – Bożeny Francuz, Jerzego Wydmańskiego oraz Arkadiusza Piątka.

W ostatnich dniach w zespole Czarnych dzieje się bardzo dużo. Włodarze zdecydowali się przedłużyć umowy z kilkoma zawodniczkami oraz ściągnąć do drużyny Gabriele Kuczyńską, która występowała dotychczas w pierwszoligowej Piastovii Piastów.

Fot:czarnisosnowiec.eu

Other Articles

AngliaNewsyZagranica
EkstraligaNewsyPolska

Comments (1)

  1. …. pokazujecie i informujecie o R Majewskim,a pokazujecie zdjęcie i prawą rękę ww, czyli synalka Grzegorza… Nie bądźcie i wy cyniczni.

Leave a Reply