Kobiecy Futbol
Ekstraliga Newsy Polska

Mecz 17. kolejki Ekstraligi transmitowany w pay-per-view

Kibice piłkarstwa kobiecego przyzwyczajeni są raczej do możliwości darmowego oglądania meczów na “krajowym podwórku”. Warty odnotowania jest zatem fakt, że z ciekawego rozwiązania postanowił skorzystać TS ROW Rybnik, który najbliższy mecz z liderującymi w Ekstralidze Czarnymi Sosnowiec będzie transmitował płatnie.

W tym tygodniu beniaminek poinformował, że chętni na obejrzenie spotkania z 12-krotnymi mistrzyniami Polski będą musieli liczyć się z drobnym wydatkiem na opłacenie transmisji pay-per-view. Wykupić dostęp można pod TYM LINKIEM. Transmisja PPV kosztuje 10 złotych.

TS ROW Rybnik dzięki ubiegłotygodniowej wygranej 3:2 z Rolnikiem B. Głogówek awansował na przedostatnie miejsce w tabeli Ekstraligi, lecz do bezpiecznej, niezagrożonej spadkiem lokaty traci aktualnie 10 punktów. Czarni Sosnowiec jest natomiast liderem rozgrywek z pięcioma “oczkami” przewagi nad TME UKS SMS Łódź.

Jesienny pojedynek ligowy beniaminka z liderem zakończył się zwycięstwem ekipy z Sosnowca 5:1. Ich starcie w ramach 17. kolejki Ekstraligi odbędzie się w Rybniku w najbliższą sobotę, 24 kwietnia o godzinie 12:00.

 

fot. tsrow.pl

Może Cię również zainteresować

Polki z Azerkami zagrają w Gdyni

Cichy

[FOTO] Galeria zdjęć z meczu KKS Czarni Sosnowiec- TME UKS SMS Łódź

Klaudia

Ekstraliga: SMS Łódź wraca na odpowiednie tory

Sebastian Godyla

Skomentuj