Mecz Hiszpania – Polska na żywo w telewizji!

Przed ostatnim meczem eliminacji Mistrzostw Europy reprezentacja Polski ma niezwykle trudne zadanie. Aby wyprzedzić w tabeli grupy D Czechy, biało-czerwone muszą pokonać niepokonane w tych kwalifikacjach Hiszpanki. Mecz ten polscy kibice będą mogli obejrzeć w TVP Sport.

Kanał sportowy Telewizji Polskiej transmitował jak dotąd wszystkie mecze domowe naszych reprezentantek w trwających eliminacjach, a także wrześniowe wyjazdowe starcie z Czeszkami. Polski Związek Piłki Nożnej podał oficjalnie, iż także ostatni mecz, rozgrywany w Madrycie przeciwko Hiszpankom, kibice będą mogli śledzić na żywo w TVP Sport.

Piłkarki z Półwyspu Iberyjskiego są liderkami naszej grupy i mogą się pochwalić pięcioma zwycięstwami oraz jednym remisem. Punktami podzieliły się tylko z Polkami, na starcie eliminacji remisując w Lublinie 0:0. Niestety, wynik ten nie okazał się milowym krokiem w kierunku awansu drużyny Miłosza Stępińskiego na EURO, bowiem we wrześniu w kluczowym dwumeczu, biało-czerwone wywalczyły zaledwie jeden punkt przeciwko Czeszkom. Na wyjeździe Polkom udało się zremisować 0:0, jednak w rewanżu nasze południowe sąsiadki triumfowały 2:0. Obecnie więc Czechy po rozegraniu wszystkich ośmiu spotkań mają na swoim koncie 16 punktów, natomiast Polska z jednym rozegranym meczem mniej, ma w swoim dorobku 14 “oczek”.

Starcie z Hiszpanią zostanie rozegrane 23 lutego, dokładna godzina jego rozpoczęcia nie jest jeszcze znana. Listę zagranicznych piłkarek powołanych na ten mecz znajdziecie TUTAJ.

 

fot. Paula Duda/Łączy nas piłka

Inne wiadomości

FutsalNewsyPuchar Polski
FutsalNewsy

Dodaj komenntarz