Kobiecy Futbol
Futsal Newsy Reprezentacja

Minimalna porażka biało-czerwonych z Ukrainą

Reprezentacja Polski po zaciętym boju uległa dziś reprezentacji Ukrainy w swoim drugim meczu towarzyskim. Biało-czerwone zagrały dziś bardzo dobre spotkanie i mimo minimalnej porażki mogą być zadowolone ze swojej gry.

Początek meczu świetnie ułożył się dla Polek, które po bramkach Magdaleny Knysak oraz Katarzyny  Włodarczyk, wyszły na dwubramkowe prowadzenie. W odpowiedzi reprezentacja Ukrainy, zdobyła kontaktową bramkę po strzale z rzutu wolnego. Stracona bramka nie załamała naszych zawodniczek i po świetniej indywidualnej akcji Sandry Bukowskiej, Magdalena Knysak umieściła piłkę w pustej bramce. Mimo prowadzenia Polek 3:1, Ukrainki doprowadziły do wyrównania i pierwsza połowa zakończyła się remisem 3 do 3.

W drugiej części spotkania biało-czerwone ponownie wyszły na prowadzenie 4:3 po bramce Julii Szostak. Niestety reprezentacja Ukrainy, która przez większość meczu goniła wynik, doprowadziła do remisu, a później zdobyła zwycięską bramkę. 

Polki mimo dzisiejszej porażki pokazały się z bardzo dobrej strony i można optymistycznie patrzeć na naszą reprezentację przed spotkaniami eliminacyjnymi.

Mecz Towarzyski
Ukraina – Polska 5:4 (3:3)
Knysak x2,  Włodarczyk, Knysak, Szostak

Polska : Myjak Dewicka – Czudzińska, Szostak, Włodarczyk, Moskala, Kubaszek, Sutkowska, Knysak, Bukowska, Lichtenstein, Fronczak, Pietrzyk, Pawłowska, Nowacka

Może Cię również zainteresować

Powołania do reprezentacji Polski U-17 na ostatnią fazę eliminacji Mistrzostw Europy

Mariusz

Olimpia planuje kolejny transfer

Mariusz

Bezbramkowy szlagier w Sosnowcu

Kacper Grzeszczyk

Skomentuj