Kobiecy Futbol
Image default
Liga Mistrzyń News. Newsy

Mistrz Albanii w kolejnej rundzie

Albańska Vllaznia wywalczyła awans w turnieju WCL rozgrywanym w Sosnowcu. W następnej rundzie mistrz Albanii spotka się z przeciwnikiem, którego pozna w wyniku losowania. Vllaznia nie będzie zespołem rozstawionym w losowaniu.

Albanki do Sosnowca przybyły przed dwoma dniami, po osiemnastogodzinnej podróży autokarem. W regulaminowym czasie gry obydwa zespoły stworzyły sytuacji jak na lekarstwo. Po zawodniczkach Ferencvárosu było widać, ile kosztował je mecz z Sosnowcem. Madziarki próbowały przełamać szczelną obronę Albanek, lecz nawet jeśli to się udawało to na posterunku była Anna James Buhigas. W regulaminowym czasie gry, jak i w dogrywce bramek nie uświadczyliśmy, więc grecka Arbiter zarządziła konkurs “jedenastek”. 

W niej niepodzielnie rządziła Buhigas, która obroniła dwa rzuty karne, a trzeci powędrował nad poprzeczką i to w obozie Vllazni zapanował szał radości. 

 

Liga Mistrzyń – I faza kwalifikacji (Grupa 11 – Finał )
Vllaznia – Ferencváros 0:0 (0:0), k. 4:1

Vllaznia:James Buhigas-Lumbardha Misini, Lucie Gjini, Brooklyn Ada Tidder, Sara Maliqi- Ezmiralda Franja, Qendresa Krasniqi, Gresa Berisha, Arbenita Curraj – Megi Doci, Esi Lufo (75` Ilaria Zarka 119` Rrezona Ramadani)

Ferencváros: Chandra Bednar – Evelin Mosdóczi (K), Inna Zlidnis, Haley Lukas – Lara Ivanuša (109` Fatima Nagypal), Evelin Fenyvesi, Elizabeth Brandon (59` Victoria Nagy), Diána Csányi (69` Diana Nemeth), Viktória Szabó – Fanni Vágó, Sára Pusztai

Foto: fradi.hu

Może Cię również zainteresować

Anna Szymańska: Wierzę, że ten projekt przyniesie wiele dobrego

Wielbuond

Grad bramek w Białymstoku, komplet punktów dla UW

Krzysztof

Górnik odrabia straty i goni lidera tabeli

Krzysztof

Skomentuj