fbpx

Najlepsza strzelczyni odchodzi ze Sportisu KKP Bydgoszcz!

Sportis KKP Bydgoszcz w rundzie wiosennej będzie musiał sobie radzić bez swojej najlepszej strzelczyni. Klub z województwa kujawsko-pomorskiego poinformował dziś, że za porozumieniem stron z końcem listopada został rozwiązany kontrakt z Alice Ogebe.

Reprezentantka Nigerii była bez wątpienia wyróżniającą się postacią ofensywy ekipy Adama Górala. Kibice zapamiętają ją przede wszystkim z ligowego pojedynku przeciwko ROW Rybnik, kiedy skrzydłowa popisała się czterema golami, a Sportis KKP triumfował na terenie beniaminka 4:1. Były to jednak jedyne trafienia 25-latki, co i tak pozwoliło jej stać się najskuteczniejszą zawodniczką bydgoskiego zespołu. Ogebe na polskich boiskach zanotowała w sumie dziewięć występów.

Sportis KKP po rundzie jesiennej może z optymizmem patrzeć w przyszłość, bowiem plasuje się na 8. miejscu w tabeli Ekstraligi i ma aż dziesięciopunktową przewagę nad strefą spadkową.

W połowie października bydgoski klub ogłosił również rozstanie z dwiema pozostałymi zagranicznymi zawodniczkami pozyskanymi minionego lata – Chiarą Cecotti i Marušą Sevšek.

https://www.facebook.com/sportiskkp/photos/a.1411450739068575/2802730413273927/

 

fot. Ziółkowski Fotografia Sportowa

Other Articles

FutsalNewsyPolska
FutsalNewsy

Leave a Reply