fot. dfco.fr

Nowy klub Małgorzaty Grec

Reklama

Po odejściu z Dijon reprezentantka Polski niedługo pozostawała bez klubu. Nowy klub Małgorzaty Grec to Newcastle United.

Założony w 1989 Newcastle United Women F.C. występuje od sezonu 2024-25 na drugim poziomie rozgrywkowym na Wyspach – Women’s Championship League. W zeszłym sezonie zawodniczki NUWFC zajęły 5. miejsce w 11-zespołowej lidze.

Małgorzata Grec do rodzinnego miasta Stinga przenosi się po trzech latach gry w Dijon. Wychowanka AZS Wrocław w sezonie 2018-19 dołączyła do Górnika Łęczna, z którym sięgnęła po mistrzostwo i Puchar Polski. W roku 2021 przeniosła się do austriackiego SKN St. Pölten. Po roku i zdobyciu krajowego dubletu przeniosła się do Francji. Występowała w młodzieżowych reprezentacjach Polski, a od roku 2018 występuje w pierwszej reprezentacji.

Reklama
Opublikowano: 30.07.25

Polecamy