fbpx

Nowy kontrakt w Górniku Łęczna

Górnik Łęczna rozpoczyna ogłaszanie piłkarek, które zdecydowały się na przedłużenie kontraktu z Dumą Lubelszczyzny. Na dłużej w trzeciej obecnie drużynie Orlen Ekstraligi postanowiła zostać Katja Skupień.

Młodzieżowa reprezentantka Polski spędzi na Lubelszczyźnie jeszcze co najmniej jeden sezon. Katja Skupień w ekstraligowcu występuje od lata 2021. Trafiła ona tam z pierwszoligowego SWD Wodzisław Śląski i podpisała dwuletnią umowę, która wygasała z końcem czerwca. Utalentowana wahadłowa zdecydowała się na jej przedłużenie, co Górnik Łęczna dzisiaj oficjalnie ogłosił.

Mam jeszcze sporo do osiągnięcia w Górniku. Jestem bardzo szczęśliwa, że mam już na swoim koncie tyle spotkań w najwyższej klasie rozgrywkowej. Przychodząc do Górnika, moim nadrzędnym celem był rozwój i udało mi się to osiągnąć. Teraz ambicje są oczywiście jeszcze większe. Chciałabym wywalczyć pewne miejsce w podstawowej jedenastce, a przede wszystkim pomóc drużynie w wygraniu mistrzostwa Polski i krajowego Pucharu – powiedziała Katja Skupień cytowana przez klubową stronę internetową.

18-latka ma już na swoim koncie 33 mecze na poziomie Ekstraligi. 13 z nich rozegrała w obecnej kampanii. Strzeliła 3 gole. Dwa trafienia Katja Skupień zanotowała także w dwóch rozegranych meczach obecnej edycji Orlen Pucharu Polski.

Górnik Łęczna na dwie kolejki przed końcem sezonu ligowego plasuje się na trzecim miejscu w tabeli ze stratą czterech punktów do liderującego GKS-u Katowice oraz tylko jednego “oczka” do drugiego w stawce TME SMS-u Łódź. W najbliższy weekend podopieczne Roberta Makarewicza zmierzą się na własnym terenie z Pogonią Dekpol Tczew.

Other Articles

I ligaPolska
NewsyReprezentacja
Reprezentacja Polski niesłyszących

Leave a Reply