Nowy sponsor reprezentacji Polski!

Pomimo pandemii koronawirusa, przez którą wycofuje się wielu sponsorów, Polskiemu Związkowi Piłki Nożnej udało się podpisać umowę o współpracę z T-Mobile. Jedna z najpopularniejszych w naszym kraju firm telekomunikacyjnych uzyskała możliwość posługiwania się tytułem sponsorskim nie tylko w odniesieniu do męskich kadr narodowych, ale także kobiecych.

Polski Związek Piłki Nożnej od lat dba o rozwój tej dyscypliny, szkolenie trenerów, sędziów, a przede wszystkim tysięcy młodych piłkarzy i piłkarek. Poprzez podpisanie umowy sponsorskiej chcemy wesprzeć ich w tych działaniach. W T-Mobile stale łączmy ludzi i dostarczamy im emocji, dlatego z przyjemnością zostaliśmy sponsorem drużyny narodowej. Nawet jeżeli obecnie nie możemy uczestniczyć w wielkich wydarzeniach sportowych, wciąż możemy doświadczać radości z futbolu. Dopóki piłka w grze, jesteśmy jedną drużyną, dlatego chcemy wspierać kadrę, zarówno w pięknych, jak i nie najłatwiejszych chwilach – powiedział Andreas Maierhofer, prezes zarządu T-Mobile Polska, cytowany przez portal „Łączy nas piłka”.

Kontrakt będzie obowiązywał do końca 2022 roku. W ramach ogłoszonej dziś współpracy logo T-Mobile pojawi się na bandach reklamowych na stadionach, ściankach konferencyjnych, ekranach, autobusie reprezentacji, zaproszeniach, biletach i plakatach. Będziemy je mogli także zobaczyć na stronie internetowej PZPN oraz na laczynaspilka.pl. Zapowiedziano już także wprowadzenie specjalnych promocji w T-Mobile związanych z reprezentacją Polski.

fot. gksgornik.leczna.pl

Inne wiadomości

AngliaFrancjaHiszpaniaNewsyZagranica
EkstraligaNewsyPolska

Dodaj komenntarz