[Odwiedzamy ligi niższe] Okazałe zwycięstwo Truskawek w Grodzisku [zdjęcia]

Raczej niewielu spodziewało się tak wysokiej wygranej piłkarek z Górzna w Grodzisku nad miejscowym GSS.

Pierwsza połowa stała na wyrównanym poziomie, mimo prowadzenia przyjezdnych. Numerem jeden tego meczu była Agata Bała, jej bramki to … stadiony świata. Która ładniejsza? Obie wspaniałe, pierwsza zdobyta strzałem z około 20 metrów z prawej strony, druga podobna tyle że z lewej strony.
Po przerwie dopiero rozwiązał się worek z bramkami. 52 minuta i po raz trzeci ładny gol Agaty, po chwili Natalia Olszowska i już 4:0 dla Truskawek. Maja Kozłowska na 5:0 . W 72minucie Agata wykorzystuje błędy w obronie gospodyń, to jej czwarta bramka i 6:0 dla Górzna. Karolina Wilczyńska w 74 minucie podwyższa na 7:0, jest to jest to bramka po dobiciu się piłki od poprzeczki, po wcześniejszym strzale koleżanki z drużyny. W 87 minucie kapitan GSS Anna Szulc na osłodę zmniejsza rozmiary porażki.
Jednak ostatnie zdanie a raczej ostatni gol meczu, w 89 minucie należał do Agaty.
Ostatecznie Truskaweczki wygrywają w Grodzisku 8:1!