Derby Szczecina dla LFA !

Na poziomie III ligi /grupa II LFA Szczecin jako gospodynie podejmowały rezerwy ekstraligowej Olimpii !

Oto wypowiedzi ze strony LFA

 –  Paweł Osuch trener LFA o meczu
”Przede wszystkim jestem dumny z moich zawodniczek, bo dzisiaj zostawiły serce na boisku, walczyły o każdą piłkę w każdym sektorze boiska, wspierały się na boisku jak i na ławce rezerwowych a to pokazuje ze są jesteśmy drużyną przez duże D. Dopisujemy punkt do tabeli ligowej, szanujemy ten punkt, tym bardziej że w dzisiejszym meczu w zespole Olimpii II Szczecin wystąpiło kilka zawodniczek z pierwszego zespołu a rywalizowaliśmy jak równy z równym a to tylko po raz kolejny pokazuje jaki ogromy potencjał drzemie w Naszym zespole”

 – Katarzyna Piotrowska
”Derby Szczecina jak każde inne derby wywołały wiele emocji zarówno tych pozytywnych jak i negatywnych. Pokazałyśmy, że mocny przeciwnik nam niestraszny. Mimo zawodniczek z ekstraligi, z którymi przyszło nam się mierzyć udało nam się zagrozić bramce przeciwniczek. Myślę, że naszą postawą i zaangażowaniem udowodniłyśmy sobie i innym, że jesteśmy w stanie grać o najwyższą stawkę ”

 – Martyna Filipowicz
”Dzisiejszy mecz mimo tego ze zespół z Olimpii wzmocnił się zawodniczkami z ekstraligi to potrafiłyśmy zagrać jak równy z równym, graliśmy swoją grę, ściśle według planu i stwarzałyśmy okazje bramkowe, a mecz zakończyliśmy bez straconej bramki co świadczy o dobrej pracy w obronie”

LFA Szczecin – Olimpia II Szczecin 0:0

Obsada sędziowska  : Aleksander Zaborowski, Piotr Bieniek, Magdalena Bielanin

 Skład LFA : Kaszewska,Tarnowska, Bojaczuk, Krakowska, Kalmus, Piotrowska, Filipowicz, Włodarczyk, Hejnowska, Witlib, Kurlapska.
Rezerwa : Gajda, Peitler, Bartczak, Węgielnik, Petrus, Hryncewicz, Sakalus
Trener Paweł Osuch

 Skład OIimpia II : Łazińska, Surmiak, Brodnik, Bóhm, Michalczyk, Brzozowska, Sobolewska, Garbowska, Siwek, Szerszeń, Kaczorowska.
Rezerwa : Kierul, Bissong, Witczak, Kozłowska, Pankratz
Trener Joanna Surmiak

Informacja LFA Szczecin/ Foto Paweł Banasiak

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here