fbpx

Oficjalnie: Paulina Dudek na dłużej w PSG!

Potwierdziło się to, o czym informowaliśmy wczoraj – Paulina Dudek przedłużyła kontrakt z Paris Saint-Germain do końca czerwca 2022 roku. Dotychczasowa umowa reprezentantki Polski wygasała za kilka miesięcy.

W tym sezonie 22-latka sprowadzona przed dwoma laty z Medyka Konin rozegrała w lidze francuskiej 15 spotkań i strzeliła jedną bramkę. PSG plasuje się na drugim miejscu w tabeli Division 1 Arkema. Ogółem w barwach tego zespołu Dudek zanotowała 45 występów i 5 goli.

 To dla mnie duży powód do radości i dumy, a także rekompensata za całą pracę, którą tu wykonałam. Uważam, że to ogromny krok naprzód, jeśli chodzi o mój rozwój. Cieszę, że będę przez kolejne dwa lata reprezentować taki klub – powiedziała 23-krotna reprezentantka Polski portalowi „Łączy nas piłka”.

Polka jest trzecią zawodniczką stołecznej ekipy, która w tym tygodniu przedłużyła kontrakt. Wcześniej uczyniła to także Nadia Nadim, a najwyższą umowę w historii klubu podpisała Kadidiatou Diani, co także zostało już oficjalnie potwierdzone. O rekordowych zarobkach reprezentantki Francji pisaliśmy TUTAJ.

Other Articles

Leave a Reply