
Oficjalnie: Pierwszy transfer mistrzyń Polski!
Górnik Łęczna dokonał pierwszego wzmocnienia w letnim okienku transferowym. Do drużyny mistrzyń Polski dołączy Roksana Ratajczyk, pełniąca dotychczas funkcję kapitana w innym przedstawicielu Ekstraligi, Olimpii Szczecin.
4-krotna reprezentantka Polski w zakończonym już sezonie była najlepszą strzelczynią swojego zespołu, na ligowych boiskach notując 7 trafień w 10 występach. Szczeciński zespół zakończył rozgrywki na ósmym miejscu w tabeli.
21-letnia napastniczka w czterech spotkaniach kadry Miłosza Stępińskiego zdołała jak dotąd strzelić jedną bramkę. To pierwszy letni transfer Górnika Łęczna, lecz już niebawem możemy się spodziewać kolejnych wzmocnień, o czym pisaliśmy TUTAJ.
Mamy kolejny transfer ‼ Roksana Ratajczyk przenosi się z @OlimpiaSzczecin do drużyny mistrza Polski, @GKS_Gornik ‼? pic.twitter.com/YBm3iMnOzQ
— Łączy nas piłka kobieca (@laczynaskobieca) June 13, 2020
fot. gksgornik.leczna.pl