fbpx

Ogromne zmiany w Skrze Częstochowa!

Występująca w Orlen I Lidze KS Skra Częstochowa S.A od 1 lipca 2024 roku występować będzie pod nazwą „FC SKRA LADIES, a związane jest to z przejęciem pierwszoligowego klubu przez FC SKRA LADIES sp. z o.o.

Poniżej prezentujemy informację otrzymaną od Prezes Zarządu FC SKRA LADIES Marka Jana Soberka.

Szanowni Państwo,

Z wielką dumą zawiadamiany, iż FC SKRA LADIES sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie jest w trakcie procesu przejmowania żeńskiej sekcji piłki nożnej Klubu Sportowego Skra Częstochowa z siedzibą w Częstochowie.

Mamy zatem ogromną przyjemność poinformować Państwa, iż finalizacja transakcji nabycia żeńskiej sekcji piłki nożnej Klubu Sportowego Skra Częstochowa planowana jest na początek lipca 2024 r. Po zakończeniu procesu nabycia żeńskiej sekcji piłki nożnej Klubu Sportowego Skra Częstochowa, FC SKRA LADIES sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie planuje uczestniczyć we wszelkich rozgrywkach piłkarskich Orlen 1 Ligi Kobiet.

Niniejszym mamy nadzieję, iż planowane przejęcie żeńskiej sekcji piłki nożnej pozwoli na dalszy rozwój Zawodniczek, Sztabu Trenerskiego i całego Pionu Szkoleniowego oraz umożliwi zdobywanie kolejnych sukcesów piłkarskich.

Dokładamy wszelkich starań, aby konsekwentną pracą doprowadzić zespół „FC SKRA LADIES’ do występów w najbardziej prestiżowej i jednocześnie najwyższej – w hierarchii – klasie rozgrywkowej, czyli Orlen Ekstralidze Kobiet!

Jednocześnie uprzedzając ewentualne pytania, spieszymy poinformować, że mecze Orlen I Ligi Kobiet nadal rozgrywać będziemy na stadionie przy ulicy Loretańskiej. Tutaj także będzie znajdowało się nasze biuro oraz baza treningowa.

Serdecznie dziękujemy oraz liczymy na dalsze Państwa wsparcie.

Z Wyrazami Szacunku
Marek Jan Soberka – Prezes Zarządu FC SKRA LADIES

Podoba Ci się artykuł?
Postaw mi kawę na buycoffee.to 

Other Articles

EkstraligaNewsyPolska

Comments (1)

  1. Czy Skra i Gol to ta sama drużyna?

Leave a Reply