Orlen Ekstraliga: Sosnowiczanki postrzelały w Tczewie

Czarni Antrans Sosnowiec rozbili w Tczewie miejscową Pogoń 7:0 w meczu 18. kolejki Orlen Ekstraligi. Dzięki zwycięstwu zespół z Sosnowca wskoczył na trzecie miejsce.

Po pierwszej części spotkania na jednobramkowym prowadzeniu znajdował się zespół z Sosnowca, który objął prowadzenie w 28. minucie po trafieniu Patrycji Sarapaty. Na początku drugiej części spotkania wynik podwyższyła Klaudia Miłek, a w 57. minucie mogła cieszyć się ze zdobycia kolejnej bramki. W ostatnich dziesięciu minutach dwukrotnie drogę do bramki rywalek odnajdywała Nikola Kaletka, hattricka ustrzeliła Miłek, a jedno trafienie dołożyła Karlina Miksone.