Orlen Ekstraliga: Wysoka wygrana Czarnych Antrans Sosnowiec

Bez punktów do Konina wracają zawodniczki Medyka POLOmarket Konin, które przegrały z Czarnymi Antrans Sosnowiec 6:1 w meczu 17. kolejki Orlen Ekstraligi.

Prowadzenie Czarnym zapewniła w dwunastej minucie Klaudia Miłek, a w 26. minucie Patrycja Sarapata podwyższyła prowadzenie gospodyń. Walczący o utrzymanie Medyk odpowiedział trafieniem Patrycji Ziemby, a tuż przed przerwą Czarni zanotowali trzecie trafienie, a na listę strzelców wpisała się po raz drugi Klaudia Miłek.

Druga połowa rozpoczęła się od gola Nikoli Kaletki, a w 70. minucie drugiego gola w meczu zdobyła Patrycja Sarapata. Wynik meczu w 82. minucie ustaliła Zuzanna Grzywińska.