Orlen I Liga: Kolejna porażka SWD Wodzisław Śląski

Polonia Środa Wielkopolska pokonała na wyjeździe SWD Wodzisław Śląski 2:1, a gole dla przyjezdnych zdobywał Dominika Hyży i Gabriela Bielińska. Trafienie dla zespołu SWD zaliczyła Judyta Brzychcy.

Po pierwszej połowie przyjezdne prowadziły 1:0 po golu w 34. minucie Dominika Hyży. Na początku drugiej połowy zawodniczki Polonii podwyższyły prowadzenie, a na listę strzelczyń wpisała się Gabriela Bielińska. Od 70. minuty Polonia grała w osłabieniu po tym jak czerwoną kartkę otrzymała Dominika Hyży. Grę w przewadze bardzo szybko wykorzystały zawodniczki SWD, które w 74. minucie za sprawą Judyta Brzychcy zdobyły gola kontaktowego.