Orlen I Liga: Sportis wygrywa po raz trzeci z rzędu!

Sportis KKP Bydgoszcz pokonał na własnym stadionie Skrę Częstochowa 2:1 i z dorobkiem dziewięciu punktów na koncie plasuje się na trzecim miejscu w tabeli Fortuna I Ligi. Dla zespołu Skry była to pierwsza ligowa porażka w sezonie.

Pierwsze trafienie kibice w Bydgoszczy zobaczyli w 39. minucie gdy prowadzenie gospodynią dała Sara Podsiadło. W 50. minucie spotkania rzut karny wykonywany przez Justynę Matusiak obroniła Sara Kierul. Drogę do bramki strzeżonej przez Kierul znalazła w 55. minucie Federica Dall’ara, która doprowadziła do wyrównania. Na dwie minuty przed zakończeniem regulaminowego czasu gry piłkę do własnej bramki skierowała Justyna Matusiak i to zespół z Bydgoszczy mógł świętować trzecie ligowe zwycięstwo z rzędu.