Kobiecy Futbol
Ekstraliga Newsy

Ósmy zespół poprzedniego sezonu się zbroi

MKS Olimpia Szczecin w ostatnich dniach potwierdziła kolejne transfery.  Do klubu dołączyła piłkarka z UKS SMS Łódź, oraz młodziutka adeptka szczecińskiego futbolu.  O transferze Aleksandry Bieryło pisaliśmy TUTAJ.

Jak poinformował klub z województwa zachodniopomorskiego, podczas jednego ze sparingowych meczów, debiut w zespole Ekstraligi zaliczyła młodziutka Zuzanna Rybińska, która reprezentowała klub w rozgrywkach młodzieżowych. Ekipa z Bandurskiego od razu poinformował, że ze względu na wiek piłkarki ta zadebiutować będzie mogła dopiero w 2022 roku. 

Drugim transferem ogłoszonym w tym samy dniu była dziewiętnastoletnia Marta Czartoryska, która do Szczecina przenosi się z łódzkiego SMS-u, gdzie reprezentowała głównie zespoły młodzieżowe. 

Podopieczne Adama Gołubowskiego już w sezonie 2020/2021 grały przyjemny na oka futbol, wyprzedzając w tabeli APLG Gdańsk, KKP Sportis Bydgoszcz czy relegowane niżej piłkarki Rolnika oraz ROW-u Rybnik. Aktualne wzmocnienia mają ponownie zagwarantować pewny byt w Ekstralidze, bez dodatkowej nerwówki i walki do ostatniej kolejki ligowej.

W pierwszym meczu sezonu 2021-2022 szczecinianki zagrają w Koninie z tamtejszym Medykiem.

 

fot. gksgornik.leczna.pl

Może Cię również zainteresować

Puchar Polski: Czarni niemal pewni awansu, pierwszoligowiec nie zatrzymał faworyta

Mariusz

Mistrzyni Polski wzmacnia Stomilanki Olsztyn

Cichy

PSG z pierwszym wzmocnieniem na nowy sezon

Mariusz

Skomentuj