fbpx

Ostatnia prosta Pucharu Fanów! W ten weekend poznamy finalistów

Do zakończenia edycji 2022 Pucharu Fanów pozostały już tylko trzy wirtualne pojedynki. W ten weekend głosy naszych czytelników wyłonią uczestników wielkiego finału.

W grze o ufundowane przez redakcję KobiecyFutbol.pl trofeum oraz zapewniony dzięki naszej współpracy z marką 3stu komplet 18 koszulek meczowych są już tylko cztery kluby. Po zbliżającym się weekendzie grono to zmniejszy sięo połowę.

Co ciekawe, do etapu półfinałów naszej rywalizacji doszły trzy kluby z “trawiastej” IV ligi. To Strażak Przechowo z województwa kujawsko-pomorskiego, grająca w grupie świętokrzyskiej Iskra Tarnów oraz rywalizujący na Mazowszu Żbik Nasielsk. Grono półfinalistów Pucharu Fanów uzupełnia Heiro Rzeszów, czyli ekipa występująca w I Lidze Futsalu, gdzie zresztą w ramach Makroregionu IV rywalizuje ze wspomnianą tarnowską Iskrą.

Pojedynki ćwierćfinałowe PF były niezwykle zacięte i w większości z nich prowadzenie zmieniało się z godziny na godzinę. Oto końcowe rezultaty wirtualnych meczów 1/4 finału:

Strażak Przechowo – Fuks Pułtusk 661:580
Heiro Rzeszów – Pogorzanka Pogorzyce 618:549
Iskra Tarnów – Inter Gnojnica 2208:2146
Wanda Kraków – Żbik Nasielsk 1985:2003

Półfinały rozegrane zostaną w ten weekend. Tym razem dziennie będziemy się emocjonować tylko jednym starciem, bowiem oba rozpoczną sięo godzinie 12:00. Finał z kolei wystartuje za tydzień – w piątek, 13 stycznia, również w samo południe.

Półfinały Pucharu Fanów:

1) Strażak Przechowo – Heiro Rzeszów (piątek, 6 stycznia, 12:00)
2) Iskra Tarnów – Żbik Nasielsk (sobota, 7 stycznia, 12:00)

Other Articles

Leave a Reply