Piękne pożegnanie Kiedrzynek w Paryżu!

Katarzyna Kiedrzynek już niemal miesiąc temu oficjalnie związała się obowiązującym od lipca kontraktem z Wolfsburgiem. Kapitan reprezentacji Polski nie miała okazji, by na boisku pożegnać się z kibicami Paris Saint-Germain, w którym spędziła 7 lat. Wczorajszej nocy piękne pożegnanie urządzili jej natomiast fani PSG, zbierając się nieopodal Wieży Eiffla ze specjalnymi transparentami i racami.

Kilkudziesięciu kibiców wicemistrzyń Francji zebrało się ostatniej nocy w Paryżu z wielkim napisem „Merci Kasia”. Był to gest podziękowania dla Kiedrzynek, która nie tylko spędziła w PSG wiele lat, ale pod koniec swojej przygody w tym klubie zaskarbiła sobie jeszcze większą sympatię paryskich fanów odrzucając propozycję transferu do ich największego krajowego rywala, Olympique Lyon.

Fani paryskiego klubu odpalili również race, zaśpiewali o naszej rodaczce piosenkę i zaprezentowali drugi transparent, na którym widniało zdanie “Nasz dom zawsze będzie dla Ciebie otwarty”. Polka odniosła się dzisiaj na Twitterze do pięknego gestu sympatyków PSG – Na chwilę moje serce zostało rozbite na miliony kawałków. Wszyscy pozostaniecie w moim sercu na zawsze. Nie mogę sobie nawet wyobrazić, ilu uroczych i szalonych ludzi mam wokół siebie. Dziękuję bardzo. Na zawsze paryżanka – napisała kapitan biało-czerwonych.

Inne wiadomości

NewsyNiemcyPolki za granicąZagranica

Dodaj komenntarz