fbpx

Podsumowanie 3. kolejki Typera i mecze do obstawiania na 4. serię

Nasz Typer nie zwalnia tempa, a wręcz je przyspiesza. W środku tego tygodnia czekają nas emocje w 20. kolejce Frauen Bundesligi, co będzie okazją do zgarnięcia kolejnych punktów! Najpierw jednak pora podsumować trzecią ogółem, a pierwszą po wznowieniu rywalizacji typerową kolejkę.

Do gry o nasze nagrody włączyło się kolejnych 5 osób. Nikomu z typujących w tej serii nie udało się idealnie trafić wyniku. Co więcej, tylko jedna osoba poprawnie wskazała rozstrzygnięcia wszystkich trzech pojedynków. Różnice w tabeli cały czas są więc niewielkie, co w teorii daje możliwość dołączenia nawet od 4. kolejki, bowiem cały czas jeszcze sporo punktów jest do zgarnięcia. Klasyfikacja po minionym weekendzie wygląda tak:

1. Adam Kokowicz – 16,5
2. Maciek Gołębski – 16
– Kacper Grzeszczyk – 16
4. Kinga Witczak – 14
5. Remigiusz Sobczak – 10,5
6. Stanisław Łapiński – 10
7. Paweł Ciastoń – 4
Krzysztof Mokrzycki – 4
Sebastian Godyla – 4
Luke Van K – 4
11. Piotrek Mrówka – 2
Adek Wielbuond Szewczyk – 2
13. Karolina Pabjańska – 0

Następne mecze do obstawiania odbędą się w najbliższą środę. W ramach 20. kolejki Frauen Bundesligi czekają nas dwa niezwykle interesujące spotkania z perspektywy polskiego kibica. W trzeciej od końca serii gier niemieckiej ekstraklasy Małgorzata Mesjasz będzie się starała zatrzymać ataki Agnieszki Winczo w „polskim” mecz Turbine Poczdam z SC Sand. Równolegle Ewa Pajor powalczy z Freiburgiem i w przypadku zwycięstwa, VfL Wolfsburg już w środę zapewni sobie kolejny tytuł mistrzyń Niemiec.

1) Turbine Poczdam – SC Sand (środa, 17 czerwca, 14:00)
2) VfL Wolfsburg – SC Freiburg (środa, 17 czerwca, 14:00)

Swoje typy w komentarzach pod TYM POSTEM możecie wstawiać więc do najbliższej środy do godziny 14:00. Szczegółowe zasady oraz nagrody w Typerze KobiecyFutbol.pl przypominamy TUTAJ.

Powodzenia!

Other Articles

FrancjaNewsyPolki za granicąZagranica

Leave a Reply