Pierwsze punkty Rolnika. Strzelecki festiwal Sobkowicz

W niedziele Rolnik po dobrym meczu zdobył komplet punktów pokonując na własnym boisku zespół z Jelnej 5:3. Pięć bramek w tym meczu zdobyła Agata Sobkowicz.

Pierwsze minuty meczu to ataki zespołu przyjezdnych, które zepchnęły zespół przyjezdnych do defensywy. W 4 minucie meczu Rolnik wyszedł na prowadzenie po bramce Agaty Sobkowicz, która wykorzystała prostopadłe zagranie Emilii Stoklossa z lewej strony boiska. W 17 minucie sędzia prowadząca zawody Urszula Stanik napomniała żółtą kartką Kingę Ejzel za faul w środkowej części boiska. Tuż przed zakończeniem pierwszej połowy Rolnik za sprawą Agaty Sobkowicz, która pewnie wykonała rzut karny, podyktowanego za zagranie ręką jednej z obrończyni gości  podwyższył na 2:0.

W 49 minucie meczu przechwyt na połowie Jelnej zanotowała Da Costa, które wypatrzyła wychodzącą na czystą pozycje Agatę Sobkowicz, która skompletowała swojego Hattricka. Rolniczki dalej poszły za ciosem i po 60 sekundach prowadziły już 4:0  po trafieniu Sobkowicz, która z bliskiej odległości umieściła piłkę w bramce gości zagranej z lewej strony boiska przez Kingę Ejzel. W 65 minucie meczu przyjezdne zdobyły bramkę kontaktową, po zagraniu z rzutu rożnego z prawej strony boiska Paulina Piksa pewnie umiesza piłkę w bramce Rolnika. Tuż przed zakończeniem spotkania powracająca po kontuzji Wiktoria Dudka wykorzystała błąd w defensywie Rolnika zdobywając drugą bramkę dla zespołu z Jelnej. Na stratę bramki szybko odpowiedział Rolnik, który po piątej bramce Agaty Sobkowicz podwyższył wynik spotkania. W doliczonym czasie gry przyjezdne co prawda zdobyły 3 bramkę, jednak po końcowym gwizdku, to gospodynie mogły się cieszyć z pierwszych zdobytych punktów w tym sezonie.