fbpx

Pierwszy zimowy transfer w Ekstralidze ogłoszony!

Rozpoczął się nowy rok, a to oznacza początek prezentowania nowych zawodniczek wśród kobiecych klubów. Pierwszym oficjalnie ogłoszonym transferem w Ekstralidze jest pozyskanie przez TS ROW Rybnik Katarzyny Rozmus.

23-latka w ostatnich miesiącach nie miała przynależności klubowej, bowiem leczyła kontuzję. W poprzednich latach reprezentowała natomiast nieistniejący już AZS PWSZ Wałbrzych. W minionym sezonie dla akademiczek z Dolnego Śląska rozegrała ona 9 spotkań w Ekstralidze. Wcześniej Rozmus miała okazję grać między innymi także w Mitechu Żywiec.

Zespół z Rybnika potrzebuje zimowych wzmocnień, bowiem wiosną czeka go niełatwa walka o utrzymanie na najwyższym szczeblu. Beniaminek okupuje aktualnie ostatnie miejsce w tabeli Ekstraligi z wywalczonym zaledwie jednym punktem w 11 spotkaniach. Do bezpiecznej 10. lokaty rybniczanki tracą sześć „oczek”.

Przypomnijmy, że w tym roku ROW ogłosił już pierwszą zmianę kadrową. Kontrakt z klubem rozwiązała bowiem Priscilla Hagan, o czym pisaliśmy TUTAJ.

https://www.facebook.com/tsrowrybnik/photos/a.202595770073837/1358147451185324/

fot. Ziółkowski Fotografia Sportowa

Other Articles

Leave a Reply