
pogonszczecin.pl
Pogoń Szczecin poinformowała o odejściu zawodniczki
Wiktoria Bielecka, która występowała dotychczas w Pogoni Szczecin związała się umową z LFA Szczecin.
19-letnia zawodniczka, która pierwsze kroki stawiała w Olimpii Szczecin, w obecnym sezonie nie wystąpiła w żadnym spotkaniu na poziomie Orlen Ekstraligi.
Szanse debiutu w zespole lidera trzeciej ligi, grupy drugiej będzie miała szóstego kwietnia, gdy LFA zagra na wyjeździe z Victorią Niemcz Osielsko.
Opublikowano: 19.03.24
Polecamy
-
Newsy06.06.26Kinga Puchalska przedłużyła kontrakt z Energa Stomilankami Olsztyn
Mariusz Cichowski
-
Newsy06.06.26Obsada sędziowska 22. kolejki Orlen 1. Ligi (SEZON 2025/26)
Mariusz Cichowski
-
Newsy05.06.26Kolejna zawodniczka odchodzi z Pogoni Szczecin
Mariusz Cichowski
-
Ekstraliga05.06.26Kolejny rozdział zamknięty. Alicja Dyguś żegna Szczecin
Wiktoria Węgrzyn


