Polki pewnie pokonują Maroko

W rozegranym w Sewilli towarzyskim spotkaniu reprezentacja Polski pokonała w Maroko 4:0.

Polki, które wstępnie miały zmierzyć się z reprezentacją Meksyku kilka dni przed meczem musiały zmienić rywala i zmierzyły się z kadra Maroka. Po pierwszej połowie podopieczne Niny Patalon prowadziły 1:0 po bramce niezawodnej Ewy Pajor. W 31.minucie boisko z powodu kontuzji musiała opuścić Dominika Grabowska, którą zastąpiła Nikola Kaletka. W drugiej części spotkania wynik podwyższyła Padilla-Bidas, a w kolejnych minutach z bramek cieszyć się mogły Natalia Wróbel oraz Nikola Karczewska.

Polki drugie spotkanie towarzyskie rozegrają dziewiątego października o godzinie 16:30, a jej rywalkami będzie reprezentacja Argentyny.-