fbpx

Poważne wzmocnienie bramki Lecha Poznań UAM!

Zespół Lecha Poznań UAM w minionym sezonie był blisko awansu do Orlen Ekstraligi Kobiet. Przed drużyną ambitne cele, wizja dalszego rozwoju i perspektywa walki o awans w sezonie 2024/2025. Transfer Jagody Sapor doskonale w te plany się wpisuje i potwierdza aspiracje klubu.

25-letnia bramkarka niedawno świętowała zdobycie historycznego tytułu mistrzyń Polski w barwach szczecińskiej Pogoni. Niesiona tym wielkim sukcesem będzie kontynuowała karierę w zespole Lecha Poznań UAM, z którym związała się kontraktem do 2025 roku.

Transfer tak wartościowej, doświadczonej na poziomie Orlen Ekstraligi zawodniczki z pewnością wpłynie bardzo korzystnie na poziom sportowy Lecha, potwierdzając jednocześnie ekstraligowe aspiracje klubu ze stolicy Wielkopolski. W przeszłości Jagoda Sapor występowała w takich zespołach jak KKPK Medyk POLOmarket Konin, GSS Grodzisk Wielkopolski, AZS Wrocław i oczywiście Pogoń Szczecin, w której dwa sezony zwieńczyła zdobyciem tytułu mistrzyni Polski. Wychowanka Promienia Opalenica ma za sobą również występy w młodzieżowych reprezentacjach Polski. Teraz wraca w swoje rodzinne strony, by z niebiesko-białymi osiągnąć w nadchodzącym sezonie cel, jakim jest awans do Orlen Ekstraligi Kobiet.

Other Articles

Liga MistrzyńNewsyZagranica
EkstraligaNewsyPolskaTransfery
Weronika Kaczor

Leave a Reply