Kobiecy Futbol
Ekstraliga Newsy Polska

Priscilla Hagan opuszcza AP LOTOS Gdańsk

Zaledwie pół roku trwała przygoda Priscilli Hagan w AP LOTOS Gdańsk. Ekstraligowiec poinformował, że wygasający z końcem czerwca kontrakt z 25-letnią napastniczką nie zostanie przedłużony.

Reprezentantka Ghany minione rozgrywki rozpoczynała jako zawodniczka ROW-u Rybnik, dla którego strzeliła 2 gole w 6 rozegranych meczach Ekstraligi. Od połowy września musiała jednak pauzować przez skręcenie stawu skokowego, jakiego doznała w meczu rezerw ROW-u z LKS Goczałkowice i nie zobaczyliśmy jej już w koszulce ówczesnego beniaminka Ekstraligi. Zimą Hagan za porozumieniem stron rozwiązała swoją umowę ze śląskim klubem, a niedługo później znalazła zatrudnienie w APLG.

Jej dorobek na wiosnę, już w barwach ekipy z Gdańska to 3 gole w 8 występach. AP LOTOS rozgrywki Ekstraligi ostatecznie zakończył na 9. miejscu w tabeli. 

Znamy już natomiast oficjalnie dwa wzmocnienia gdańszczanek przed nowym sezonem. W ciągu ostatniego tygodnia potwierdzono pozyskanie Jessiki Ludwiczak oraz Olgi Sirant i nie jest to na pewno koniec ciekawych transferów tego klubu.

fot. facebook.com/MKSOlimpiaSzczecin

Może Cię również zainteresować

Ewa Pajor i spółka zagrają w nowych koszulkach, Wolfsburg promuje różnorodność

Mariusz

[EKSTRALIGA] Śląsk w meczu walki ogrywa AZS UJ

Sebastian Godyla

1 Liga: Zwycięstwo Rekordu Bielsko-Biała na zakończenie kolejki

Cichy

Skomentuj