fbpx

Przymusowa zmiana planów Sportisu KKP, pierwszy sparing odwołany

Sportis KKP Bydgoszcz miał dzisiaj rozegrać pierwszy sparing podczas zimowego okresu przygotowawczego. Pojedynek został jednak odwołany przez Juventus Academy Toruń.

Ekstraligowiec miał zmierzyć się z liderkami kujawsko-pomorskiej grupy IV ligi dzisiaj o godzinie 12:30. Kilkadziesiąt minut przed planowanym pierwszym gwizdkiem Sportis KKP poinformował jednak, że otrzymał wiadomość od rywalek, że starcie to się nie odbędzie. W związku z tym 8. drużyna Ekstraligi postanowiła zamiast sparingu rozegrać dzisiaj grę wewnętrzną.

Pierwszym sparingowym rywalem podopiecznych Adama Górala będą więc za tydzień piłkarki pierwszoligowej Polonii Środa Wielkopolska, która wczoraj niespodziewanie pokonała Medyka Konin 3:2, o czym pisaliśmy TUTAJ. Pierwszy gwizdek również zaplanowano na godzinę 12:30. Następnie bydgoszczanki czekają jeszcze starcia kolejno z Victorią Niemicz, Olimpią Szczecin, LFA Szczecin, Rolnikiem B. Głogówek i Pogonią Tczew.

Rundę wiosenną Ekstraligi Sportis KKP Bydgoszcz zainauguruje w pierwszy weekend marca na własnym terenie starciem z APLG Gdańsk.

 

fot. Ziółkowski Fotografia Sportowa

Other Articles

EkstraligaNewsyPolska
EkstraligaNewsyPolska

Leave a Reply