fbpx

Puchar Polski: Losowanie par półfinałowych odbędzie się… może jutro…

Za nami już wszystkie cztery dwumecze ćwierćfinału Pucharu Polski. Wszyscy kibice są ciekawi, jaka droga czekać będzie Czarnych Sosnowiec, Górnika Łęczna, SMS Łódź i KKP Bydgoszcz w kierunku meczu finałowego. Chcielibyśmy odpowiedzieć Wam na pytanie kiedy odbędzie się losowanie półfinałów, ale… nie wiemy. Podobnie zresztą jak organizator rozgrywek – Polski Związek Piłki Nożnej.

Ostatni etap przed meczem finałowym odbędzie się 1 oraz 29 kwietnia. Po rozegranych w tych dniach meczach dowiemy się kto stanie naprzeciw siebie w pojedynku decydującym o zdobyciu trofeum. Mamy już pewność, że tytułu nie obronią zawodniczki Medyka Konin, które odpadły z rozgrywek, ulegając w dwumeczu 2:4 Górnikowi Łęczna.

Z chęcią wraz z kibicami piłki nożnej w kobiecym wydaniu odliczalibyśmy godziny do momentu, w którym poznamy półfinałowe pary, a najchętniej także poinformowali Was o dokładnej godzinie transmisji internetowej z losowania tej fazy rozgrywek. Okazało się jednak, że aktualnie nie wiadomo nawet kiedy losowanie się odbędzie. Nie jesteśmy jedynymi, którzy chcieli uzyskać tę informację. Jeden z kibiców zapytał się o to nawet w komentarzu pod zdjęciem z wynikami ćwierćfinałów na oficjalnym fanpage’u PZPN „Łączy nas piłka kobieca”. W odpowiedzi przeczytał: „być może już jutro”…

Będziemy monitorować sytuację i gdy tylko wyniki losowania półfinałów Pucharu Polski zostaną podane, dowiecie się o tym z naszego portalu.

 

fot. facebook.com/MedykOfficial

Other Articles

NewsyPolskaPuchar Polski

Leave a Reply