Puchar Polski: Obrońca tytułu z awansem

GKS Górnik Łęczna  pewnie pokonuję drugą drużynę Stomilanki Olsztyn 4:2, mimo, że ostatnie 30 minut grał w osłabieniu.

W dzisiejszym  meczu szkoleniowiec Górnika zaskoczył nieco składem . Od pierwszych minut w barwach gości zagrały Kinga Niedbała i Weronika Kaczor a na ławce rezerwowej znalazły się Patricia Hmirova, Emilia Zdunek oraz Nikola Karczewska. Goście objęli prowadzenie w 15. minucie spotkania  po bramce Klaudii Lefeld, która w sytuacji sam na sam pewnie pokonuje Aleksandrę Szczerbaczewicz. Siedem minut później gospodynie doprowadziły do remisu po bramce  Gabrieli Kędzia. W 25. i 30. minucie spotkania Roksana Ratajczyk zdobywa dwie bramki dla swojego zespołu. Górnik do przerwy prowadził 3:1.

W  50. minucie  spotkania po goście podwyższają na 4:1 a bramkę dla Górnika zdobyła Anna Zając. Zaledwie siedem minut później przedwcześnie boisko musiała opuścić Alicja Dyguś , która od sędzi spotkania otrzymała dwie żółte kartki. W 76 minucie  Stomilanki wykorzystują grę w przewadze i zdobywają drugą bramkę, na listę strzelczyń wpisała się Katarzyna Kałuża. Grający w osłabianiu zespół Górnika utrzymał  jednak wynik do końca i wywalczył awans do ćwierćfinału Pucharu Polski.