Puchar Polski: SMS Łódź pewnie wygrywa z Polonią Środa Wielkopolska [zdjęcia]

W spotkaniu 1/8 finału Pucharu Polski SMS Łódź pokonał pewnie Polonie Środa Wielkopolska 4:1 i awansował do kolejnej rundy.

Dość niespodziewanie w ósmej minucie spotkania to gospodynie wyszły na prowadzenie po bramce Szukalskiej. Lider Ekstraligi dążył do wyrównania i doprowadził do niego w dziewiętnastej minucie po bramce Rędzi. Na początku drugiej połowy Łodzianki wyszły na prowadzenie po bramce Kopińskiej. Po godzinie gry SMS podwyższył prowadzenie, a w ostatnich minutach wynik spotkania ustaliła Malesa.

W przerwie odbyło się wręczenie pucharu zespołowi gospodyń w kategorii do lat 13, który zdobył mistrzostwo mistrzostwa Wielkopolski. Drużyna ze  Środy Wielkopolskiej będzie reprezentowały województwo na szczeblu rozgrywek centralnym.