Pucharowe derby Olsztyna zwycięskie dla Stomilanek!

Dzisiaj rozegrane zostało zaległe spotkanie I rundy Futsal Pucharu Polski, w którym naprzeciwko siebie stanęły zespoły KKP Stomilanek Olsztyn oraz AZS UWM High Heels Olsztyn.

Derbowy pojedynek w I rundzie Pucharu Polski zapowiadał się bardzo emocjonująco i faktycznie tak było. Stomilanki od początku spotkania kontrolowały jego przebieg, po przerwie podwyższyły prowadzenie na 3:1, nic nie zapowiadało kłopotów, jakie nastąpiły w kolejnych minutach gry. AZS UWM High Heels Olsztyn niespodziewanie doprowadził do wyrównania wyniku, gospodynie jednak szybko pozbierały się i odpowiedziały czwartym, jak się okazało, decydującym trafieniem. W kolejnej rundzie KKP Stomilanki Olsztyn zmierzą się z KS Włókniarzem Białystok.