fbpx

PZU sponsorem drużyn wyczynowych Uniwersytetu Jagiellońskiego

Zespoły wyczynowe Uniwersytetu Jagiellońskiego występujące w Orlen Ekstralidze Piłki Nożnej Kobiet i Ekstralidze Futsalu Kobiet mają nowego Sponsora Głównego. Został nim największy polski ubezpieczyciel –  PZU!

”Nawiązanie współpracy z marką PZU jest dla naszych drużyn wyróżnieniem i ważnym krokiem w rozwoju naszego Klubu. Dostrzeżony i doceniony został potencjał rozwojowy, wartość marketingowa i wyniki sportowe naszych zespołów. Kobieca piłka nożna dynamicznie się rozwija dlatego liczymy, że podpisana umowa to początek udanej współpracy, która będzie kontynuowana w przyszłości i stanie się, dla obopólnych korzyści PZU i kobiecych drużyn Uniwersytetu Jagiellońskiego, ważnym projektem długofalowym” – mówi Adrian Ochalik, Prezes Stowarzyszenia Sportowego Klub Sportowy Uniwersytet Jagielloński.

PZU jest liderem na rynku ubezpieczeń w Polsce i jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w kraju. Ubezpieczyciel  od wielu lat wykorzystuje swój potencjał jako mecenas polskiego sportu i angażuje się w sponsoring sportowy, wspierając kluby i drużyny, a także zachęcając wszystkich do aktywności fizycznej poprzez promowanie zdrowego stylu życia.

Pierwszy mecz, podczas którego logotyp Sponsora Głównego pojawi się na koszulkach meczowych zawodniczek Uniwersytetu Jagiellońskiego odbędzie się 3 lutego br. W ramach rozgrywek Ekstraligi Futsalu Kobiet zmierzą się one z drużyną aktualnego Mistrza Polski – Rekordem Bielsko-Biała.

Materiał prasowy: KS Uniwersytet Jagielloński.

Other Articles

FutsalNewsyPuchar Polski
EkstraligaNewsyPolska

Leave a Reply