Sparing: Remis Rekordu z czeskim ekstraligowcem

Przygotowujący się do rundy rewanżowej Orlen Ekstraligi Rekord Bielsko-Biała zremisował w meczu towarzyskim z czeskim Banikiem Ostrawa 1:1.

Początek spotkania należał do beniaminka Orlen Ekstraligi, który dominował na boisku, a wynik spotkania mogła otworzyć w szóstej minucie Nicole Jendrzejczyk, która nie wykorzystała znakomitej sytuacji. Tuż przed przerwą wynik spotkania otworzyła Martyna Gąsiorek. Banik doprowadził do wyrównania pięć minut po rozpoczęciu drugiej części spotkania, gdy na uderzenie zza pola karnego zdecydowała się Klára Waltrova i pokonała Izabele Sas. Kolejne spotkanie beniaminek zagra 10 lutego ze Skrą Częstochowa.

Sparing
Banik Ostrawa – Rekord Bielsko-Biała 1:1 (0:1)
Waltrová 50′ – Gąsiorek 44′

Banik Ostrawa: Zelenková (Matlachová 46′) – Pavlíčková (Starzyková 80′), Mudráková (Najvarová 59′), Gaurová (Zomberová 65′) – Molková (Babičová 70′), Krupníková, Fojtíková (Řehová 80′), Kochanová, Lachká – Vojtková, Waltrová.

Rekord Bielsko-Biała: Sas – Olejniczak, testowana zawodniczka, Piekarska, Jendrzejczyk, Glinka, Gulec, Dębińska, Gąsiorek, Gutowska, testowana zawodniczka oraz Ciupa, Długokęcka, Żmudka, Zając, Siwek.