Rolnik drugim Finalistą

Zawodniczki z Opolszczyzny zagrają w wielkim w finale. W drugim półfinale Rolnikczki pokonują zespół z Warszawy 3:1.

Wynik spotkania otworzyła Beata Kiersztajn  w 13. minucie spotkania  wykorzystując piękne  zagranie lobem Aleksandry Misiak i strzałem z lewej nogi pokonuje bramkarkę AZS -u. Minutę później  na tablicy w Hali w Poznaniu zmienił się wynik na 2:0 piłkę  po strzale Kingi  Ejzel  do swojej bramki  skierowała Agata Pochroń. Warszawianki również miały kilka dogodnych sytuacji  ale na posterunku była Andżelika Dąbek lub defensywa Rolnika.

Po zmianie stron  obraz gry nie uległ zmianie . Byliśmy świadkami  ataków  jednej i z drugiej strony.  W 30. minucie  spotkania  bramkę  kontaktową zdobywają zawodniczki z Warszawy  po trafieniu  Weroniki  Zasowskiej. Z upływającym  czasem Warszawianki  próbowały  zagrać w przewadze jednej zawodniczki  jednak to zawodniczki z Opolszczyzny  skutecznie zagrały w obronie a po indywidualnej  akcji  Kingi Ejzel  w końcówce spotkania podwyższyły  na 3:1. Rolniczki  z Głogówka  jutro o 13:00 zagrają  w Finale  przeciwko Poznańskiemu UAM -owi.

Półfinał Pucharu Polski w Futsalu
LKS Rolnik B. Głogówek- AZS SGGW Warszawa  3:1 ( 2:0)
13′ Kiersztajn, 15′ Pochroń 39′ Ejzel – 30′ Zasowska

Rolnik: Dąbek – Pawłowska,  Kiersztajn, Misiak,  Chruściel- Ejzel, Duda, Wojtas, Sobkowicz,  Juchno

AZS SGGW Warszawa: Rola – Zasowska, Krukowska, Pochroń, Wiaderna – Krzyczkowska, Mac, Majewska, Sztukiewicz, Borawska, Stawicka, Matuszewska