
Sandra Zimoch zagra w klubie Orlen Ekstraligi
Nową zawodniczką Pogoni Szczecin została Sandra Zimoch, które w ubiegłym sezonie występowała w WAP Włocławek.
20-letnia defensorka pierwsze kroki w piłkarskiej karierze stawiała w Osadniku Myślibórz, z którego przeniosła się do Orła Wałcz, a następnie trafiła do zespołu z Włocławka.
W poprzednim sezonie II ligi Zimoch zdobyła dla swojego zespołu dziewięć goli.
W piłce zawsze gra się o najwyższe cele i mistrzostwo byłoby spełnieniem moich marzeń, ale na początek chcę dobrze poczuć się w drużynie i zadebiutować na najwyższym szczeblu kobiecej piłki-powiedziała dla oficjalnej strony Sandra Zimoch.
O potencjalnym transferze Zimoch do Pogoni pisaliśmy TUTAJ.
Polecamy
-
CLJ14.06.26CLJ: Finały w Ząbkach padły łupem Czarnych i Diamondsów
Milena Romanowska
-
Hiszpania14.06.26Liga F Moeve: Jacinto przenosi się do Madrytu
Leszek_Z
-
Newsy14.06.26Medyk Konin żegna trenera. Łukasz Wojtała odchodzi z klubu
Wiktoria Węgrzyn
-
Newsy13.06.26Olga Wieremiejczyk zasili Energa Stomilanki Olsztyn
Milena Romanowska


