fbpx

Sensacyjna zmiana szkoleniowca w klubie Orlen Ekstraligi

Zarząd Stowarzyszenia Sportowego Klubu Sportowego Uniwersytetu Jagiellońskiego postanowił rozwiązać umowę z dotychczasowym trenerem Jagiellonek, Krzysztofem Krokiem.

Krzysztof Krok prowadził krakowski zespół od lipca 2016 roku. Pod jego wodzą Jagiellonki dwukrotnie zajęły czwarte miejsce w Ekstralidze (sezony 2018/19 i 2022/23), a w ubiegłym sezonie zagrały w półfinale Orlen Pucharu Polski.

W bieżącym sezonie Orlen Ekstraligi Jagiellonki zajmują dziesiątą lokatę z przewagą czterech punktów nad strefą spadkową. 

W oświadczeniu klub ze stolicy Małopolski poinformował,  że do końca obecnego sezonu drużynę poprowadzi dotychczasowy asystent, Jakub Sieniawski.

Other Articles

NewsySzwecjaZagranica
NewsyReprezentacjaU-15

Comments (3)

  1. Ostatnia przegrana z Orlenem to nie sprawa poprzedniego trenera czy drużyny lecz pani sędzi, więc to trzeba by zweryfikować panią sędzię glówną z tego meczu, a nie trenera!

  2. kluby jak UJ Krakow nie maja przyszlosci w kobiecym pilkarstwie, to bylo kiedys ze azs-y mialy studentki-pilkarki i to calkiem dobre co pozwalalo odnosic klubom sukcesy. dzisiaj trzeba juz powiazac druzyne z jakims powaznym meskim klubem. w krakowie i okolicy takie znajdziemy – wisla, cracovia, puszcza i tam budowac swoja potege. moze w krakowie to kiedys jakis medrzec zrozumie i tym tropem podazy.

  3. Gdyby ktoś taki się znalazł jak pan Kwiecień w Wieczystej, to za tą kasę którą tam topi miałby kobiecą drużynę na poziomie europejskim. A tak to musiała upaść dość dobra drużyna z jego okręgu: Podgórze Kraków.

Leave a Reply