fbpx

Skandaliczny powód odwołania spotkania w WPP!

Do absurdalnej sytuacji doszło w Kamieniu, gdzie zespół rezerw ROW-u Rybnik miał rozegrać swojego spotkanie ćwierćfinału wojewódzkiego Pucharu Polski z Czarnymi II Sosnowiec. Mecz nie doszedł do skutku z powodu ustawienia na murawie …”przeszkód”.

Zawodniczki z Rybnika dzień wcześniej trenowały na boisku w Kamieniu i nie było tam, żadnych elementów, które doprowadziłby do nierozegrania spotkania, a co się z tym wiąże przegrania spotkania poprzez walkower. Zespół gospodyń zapowiedział odwołanie się ode decyzji ponieważ przeszkoda została odsunięta od linii bocznej na odłegłość4,3 metra jednak sędzia zdecydował o braku możliwości rozegrania spotkania.

„Przeszkoda” została postawiona w związku z organizacją w Kamieniu, II Mistrzostw Polski Biegów Przełajowych OCR, a ich organizatorem będzie miejscowy MOSI-r.

Zdaniem prezesa ROW-u Rybnik klub poniósł straty wizerunkowe oraz finansowe, bowiem jego zespół w poprzednim sezonie sięgnął po puchar i otrzymał za to 20 tysięcy złotych.

Zgodnie z informacjami jakie przekazała strona ROW-u Rybnik „przeszkody” zostały postawione bez zgody MOSIR-u, który zarządza obiektem.

Taki widok zastały piłkarski, sztab szkoleniowy, sędziny oraz kibice, którzy zdecydowali się obejrzeć spotkanie ćwierćfinału wojewódzkiego Pucharu Polski. Fot: tsrow.pl

Other Articles

EkstraligaNewsyPolska
NewsyReprezentacjeZagranica

Leave a Reply