fbpx

Śląsk Wrocław rozpoczął przygotowania, nowe zawodniczki na treningu

Zawodniczki Ekstraligowego Śląska Wrocław powróciły do treningów przed rozpoczynającym się w sierpniu sezonem Ekstraligi.

Towarzyszy nam ekscytacja. Cieszymy się, że możemy wrócić do treningów całym zespołem i zacząć okres przygotowawczy tak na sto procent. Od pierwszego treningu w zespole pojawiają się nowe zawodniczki. Cieszymy się, że ta kadra powoli się zamyka i mamy możliwość trenować w większej grupie od samego początku przygotowań – poinformował oficjalnej stronie Śląska Wrocław, trener zespołu Piotr Jagieła.

Z zespołem trenują nowe zawodniczki jednak ile nowych twarzy zobaczą w zespole kibice z Wrocławia okaże się w najbliższym czasie. Celem „nowego” Śląska Wrocław, który przejął AZS Wrocław o czym pisaliśmy TUTAJ jest walka o czołowa szóstkę o czym poinformowała bramkarka Śląska, Anna Bocian.

Podczas okresu przygotowawczego „Trójkolorowe” zmierzy się czwartek lipca z ROW-em Rybnik by za tydzień rozegrać spotkanie z potencjalnym rywalem ekstraligowym, Rolnikiem Głogówek. Podopieczne Piotra Jagieła rozegrają również spotkania z Rekordem Bielsko-Biała, Czarnymi Sosnowiec oraz SMS-em Łódź.

fot. materiały prasowe Śląska Wrocław

Other Articles

EkstraligaNewsyPolska
EkstraligaNewsyPolska

Leave a Reply